INNOTRANS 2016

Jak se již stalo tradicí, naše firma se účastní největšího světového  veletrhu kolejové dopravy Innotrans 2016. Letošní ročník bude probíhat ve dnech 20. – 23. 9. 2016 na berlínském výstavišti a připravili jsme pro vás poutavý stánek plný kompozitových materiálů vhodných pro kolejovou dopravu.

Na stánku budeme prezentovat novinku NHP kompozitové profily, jejichž největší výhodou je vysoká nehořlavost a díky tomu plní i třídu nehořlavosti HL3 R1 (dle EN 45 545).

Na Innotrans 2016 budou také k vidění ostatní kompozitové profily používané v kolejové dopravě, konkrétně profily vhodné pro konstrukci rámu podlahy vagonu (zamezení teplotních mostů, lehčí konstrukce) nebo ve formě různých krytů (vnitřních, vnějších).

Na stánku bude také ukázán náš lehký a nehořlavý sendvičový panel PUROXIT, který byl vyvinut na konstrukci podlah do vlaků. V současné době, kdy díky standardu EN 45 545 přestávají vlastnosti klasické překližky stačit, je právě PUROXIT velmi vhodnou variantou. Novinkou je, že desky PUROXIT se mohou alternativně dodávat včetně topení.

V neposlední řadě zde budou prezentovány hliníkové sendvičové panely, který se spolu s kompozitovými panely používají pro vnitřní obložení vlaku (stropní a stěnové obložení), přípaně se z něho dělají stěny (např. WC modulů) nebo přepážky v interiéru.

Je toho hodně, co můžeme nabídnout tomutu rostoucímu odvětví, proto Vás srdečně zveme na náš stánek, kde si můžete dát točené pivo a dovědět se poslední novinky z oboru kompozitů pro kolejovou dopravu.

 

 

Účast na veletrhu je podporována fondy EU  (projekt Marketing)